Боротися за людське життя – суть професії лікаря. І якщо у мирний час медики зосереджуються на допомозі пацієнтам, то під час війни прагнення рятувати і допомагати набуває найрізноманітніших форм.
     Ми вже писали про перших 200 банок тушонки для армії та аптечки для воїнів, які готують у КНП “Міська поліклініка 1” ЧМР. Так от, на 43 день війни хочемо запевнити, що зусилля наші не зменшилися, а віра в святу Перемогу не зміліла.
     Передано в Харків, Чернігів, Маріуполь,Суми, Донецьку область близько 4000 банок відбірного тушкованого м’яса. У лікарні м.Києва передано кілька ящиків медикаментів. Пошито і зібрано близько тисячі аптечок, і сотню коробок гуманітарної допомоги нашим воїнам на передову – і це все без відриву від основного завдання – надавати медичну допомогу.
     Окрім того, лікарі нашої поліклініки долучилися до боротьби на інформаційному фронті, записавши відеозвернення до лікарів світу. Ролик “Закрийте небо від ракет” переглянули у Австрії, Франції, Румунії, Канаді, Америці…
     Сьогодні у день великого Благовіщення ми вітаємо всіх, хто в різний спосіб наближає Перемогу! Блага вістка про Мир в Україні хай злине Божим благословенням на нашу багатостраждальну землю і вигоїть кожну зранену душу!
Світлини: історія нерозривного зв’язку фронту і тилу!
Поділитись