Співпраця КНП “Міська поліклініка 1” ЧМР та КЦ “Турбота” відділення денного перебування для людей поважного віку – давня. Днями на запрошення Центру завідувачка терапевтичним відділенням Елла Замфір провела лекцію для підопічних закладу на тему: «Хімічна атака та перша допомога».
     Елла Танасівна розповіла, які речі мають бути зібрані у пластиковому пакеті. Як про всяк випадок заклеїти вікна, якщо є шпарини, який сигнал сирени повідомляє про хімічне ураження, яким розчином обробити марлеві маски тощо. Окрім тематичної бесіди присутні задавали й інші питання, в тому числі й про щеплення від коронавірусу. Лікарка зауважила, що актуальними є й планові щеплення, наразі – від правця, яке варто робити кожних 10 років.
     Організатори зустрічі наголошували на важливості психологічної рівноваги в період воєн та катастроф, задля збереження спокою та налаштування на хвилю позитиву запросили почитати свої поезії авторку збірок Олену Рєпіну. На одному диханні прозвучали поезії-флешмоби, які аудиторія слухачів промовляла разом: «Ти – живий!», «Всевишній, захисти солдата!». А на завершення і організатори, і запрошені на зустріч поділилися своїми волонтерськими напрацюваннями, що вже саме по собі зміцнює дух Перемоги! Слава Україні – Героям слава!
Поділитись