Таким є основний меседж проєкту, що стартував у КНП “Міська поліклініка 1” ЧМР Мета: використати всі можливості оновленого фізіотерапевтичного відділення, оснащеного всім необхідним кабінету ерготерапії, а також вміння і навики медичного персоналу для ранньої та системної реабілітації наших захисників та захисниць після травм, операцій, поранень та інших важких недуг.
     Ініціював проєкт лікар фізіо та ерготерапевт, кандидат наук з фізичного виховання та спорту ВОЛОДИМИР БІЛИЙ, який віднедавна працює в поліклініці, евакуювавшись із Києва у перші дні війни. Володимир Володимирович є автором методики реабілітації, яку розробив і апробував, працюючи в одній із найбільших і найсучасніших приватних столичних клінік. Свої знання і вміння лікар прагне спрямувати на лікування в першу чергу тих, хто сьогодні тримає небо над Україною – наших воїнів.
     Щоб надати допомогу якомога більшій кількості захисників лікар розробив спеціальні методичні матеріали та започатковує курс навчання для медиків Чернівецького військового госпіталю, а дирекція поліклініки забезпечила друк презентаційних матеріалів проєкту, які буде розповсюджено по всіх військкоматах області та медичних закладах, що надають допомогу воїнам.
     Такий проєкт дієвої допомоги захисникам об’єднав фахівців та справжніх ентузіастів різних галузей. У його презентації взяли участь всі, хто підтримав ідею та сприяв її реалізації:
– МАРІЯ МЕЛЬНИЧУК – в.о. директора КНП “Міської поліклініки #1”;
– ІРИНА ПОМОГАЄВА – начальниця відділу мобілізаційної роботи Чернівецької міської ради;
– ВОЛОДИМИР БІЛИЙ – лікар-ерготерапевт фізіотерапевтичного відділення;
– ВІКТОР ВОЛОЩУК – заступник директора з медичної частини;
– ІВАН МАРЧУК – завідувач фізіотерапевтичним відділенням;
– ОЛЬГА БІЛА – майстер східних відновлювальних методик, експерт в області супраментальної психології, медпрацівник фізіотерапевтичного відділення поліклініки;
– ГАЛИНА МИРОНЕЦЬ – мобілізована доброволець, медична сестра анастезист відділення реанімації та анастезії Чернівецького військового госпіталю;
– ГРИГОРІЙ ІВОНЯК – анастезист відділення реанімації та анастезії; Чернівецького військового госпіталю;
– ВАЛЕНТИН ФЛОРЕСКУЛ – анастезист відділення реанімації та анастезії Чернівецького військового госпіталю;
– ОЛЕНА РЄПІНА – менеджер зв’язків з громадськістю КНП “Міської поліклініки #1”, організаторка заходу.
     Всі присутні зійшлися на тому, що даний проєкт є даниною поваги і подяки нашим воїнам, які, жертвуючи власним життям і здоров’ям, бережуть Україну. Всі медичні послуги у поліклініці – безкоштовні, як і авторська методика, якою охоче ділиться з колегами Володимир Білий.
СЛАВА УКРАЇНІ – ГЕРОЯМ СЛАВА!
 
P.S. КНП ” Міська поліклініка #1″ висловлює подяку за сприяння та допомогу в організації проєкту:
ЮРІЮ ЛЕСЮКУ – заступнику голови Чернівецької міської ради;
ПЕТРУ ПАНЧУКУ – депутату Чернівецької районної ради
ІРИНІ ФЛЮНДРІ – завідувачці амбулаторією с. Коровія.
 
Поділитись