Вже понад тиждень в КНП “Міська поліклініка #1” доступна нова діагностична процедура – вимірювання мінеральної щільності кісткової тканини. Абсолютно безпечну скринінгову діагностику можна провести на новопридбаному, одному із найсучасніших – ультразвуковому денситометрі!
     ” Дотепер така медична послуга була прерогативою приватних клінік. Тепер вона є абсолютно безкоштовною та доступною для пацієнтів нашого медзакладу”, – розповідає лікар-ревматолог НАТАЛІЯ АМІХАЛАКІОАЄ.
     Всього за 15-20 хвилин можна отримати діагностику наявності/відсутності остеопорозу чи остеопенії. Програма виводить результат на екран. Процедура не потребує якоїсь спеціальної підготовки.
     Як каже в.о. головного лікаря поліклініки МАРІЯ МЕЛЬНИЧУК: “Причини болю в кінцівках, особливо після перенесеного ковіду, у менопаузальному періоді в жінок, в людей, що ведуть малорухливий спосіб життя, недостатньо перебувають на сонці тощо відтепер можна визначити, продіагностувавши мінеральний склад кісток. Нестача мікроелементів вирішується прийомом 1-2 препаратів і не потрібно даремно пити знеболювальні.
     Діагностика показана великій групі пацієнтів: ендокринологічним, гінекологічним, ревматологічним, онкологічним тощо. Провести обстеження можна в кабінеті 40-А поліклініки.
     Утримати “золотий стандарт” кісткової тканини – шлях до здорового довголіття!
Поділитись