Буковина – це Україна

  «Україна обов’язково переможе… А такі заходи, як світлини у народних строях, допомагають торкнутися до джерел, перезарядитися позитивом і бути ще більш ефективним у боротьбі за перемогу…»

  «В сучасних умовах потрібно використовувати всі можливості для розвитку медзакладу, в тому числі і проєкти та ґранти від міжнародних організацій», – вважає в.о. директора КНП «Міська поліклініка №1» Чернівецької міської ради Марія Мельничук. Одним із таких став проєкт від USAID «Підтримка реформ охорони здоров’я», у рамках якого надруковано етнографічні календарі.

  «Даний проєкт є багатовекторним, він спрямований на адаптацію внутрішньо переміщених осіб у новому регіоні, відбувся успішно завдяки злагодженим зусиллям всієї команди», – зазначає Марія Лазарівна.

  Окрім своєї основної роботи пані Марія з 2014 року активно займається волонтерською діяльністю. І з перших днів війни разом з колективом поліклініки відправили на фронт понад 32000 банок тушонок власного виробництва, сотні аптечок, коробок медикаментів та інших речей першої необхідності. Допомогу надавали як воїнам, так і медзакладам міст, звільнених з окупації.

  Війна торкнулася і особистого: на фронті рятує життя військовим зять Марії Мельничук – хірург Павло Якимчук.

«Україна обов’язково переможе, – ділиться міркуваннями Марія Лазарівна, – для цього люди на всіх фронтах роблять все можливе. А такі заходи, як світлини у народних строях допомагають торкнутися до джерел, перезарядитися позитивом і бути ще більш ефективним у боротьбі за перемогу. Дякуємо директору Буковинського центру культури і мистецтва Миколі Шкрібляку за об’єднані зусилля у реалізації проєкту».

Поділитись