🔥1 Грудня – ДЕНЬ НЕВРОЛОГА!
У найбільших світових компаніях при прийомі на роботу кандидата на посаду запитують, чи є у нього хоббі. І відповідь на це питання інколи може стати вирішальною, бо провідні рекрутингові спеціалісти знають, що працівник, який не має джерела поповнення емоційних і фізичних сил, швидко вигорає.
🤩Про те, чим підзаряджають свої життєві батарейки невропатологи, і не тільки про це, напередодні ДНЯ НЕВРОЛОГА ми поспілкувалися із фахівцями нашої поліклініки – МАРИНОЮ ХОЛОДЕНКО та ЛЮДМИЛОЮ АГАТІЙ.
☝️1. БАЛАНС ВИРІШУЄ ВСЕ!
– Для збереження здоров’я нервової системи важливо збалансовувати роботу та навантаження зі сном та відпочинком, – зауважує Людмила Анатій. – моє улюблене заняття після роботи – це вишивка, – ділиться лікарка. І охоче показує світлини багатих, бісером вишитих сорочок. А ще, Людмила Іллівна майстерно пише великодні писанки. Стилос в її руках упевнено виводить не якісь там, а саме автентичні українські та буковинські орнаменти, де кожен хрестик і завиток є прадавнім символом.💙💛
– Моє улюблене заняття, – розповідає МАРИНА ХОЛОДЕНКО – це випікати та готувати за новими рецептами. Я не боюся невдачі. Рідко буває, що страва не подобається. А ще пані Марина любить у гарну погоду прогулянки, а в негоду – читати книги. Серед пріоритетів – науково-популярні бестселери з психології. 👩‍💻
☝️2. РОБИТИ ТЕ, ЩО ЛЮБИШ, ЛЮБИТИ ТЕ, ЩО РОБИШ
Шлях у професію Марини Романівни проліг через родинну династію медиків. Медиками були батьки, медичний фах обрали діти, поза медициною не уявляє себе і пані Марина.
Натомість Людмила Іллівна – єдиний медик у своїй родині. Батьки дали їй повну свободу вибору і вона, здобувши фах медсестри, і попрацювавши поруч з лікарем, вступила до медінституту. Про обрану професію не пожалкувала жодного разу.
⚡Обидві медикині, як і годиться, є фанаткам своєї професії, вважають, що неврологія – це єдина спеціалізація, яка переплітається з усіма іншими в медицині: жоден діагноз без невропатолога не обходиться!
❤️❤️❤️ЩИРО ВІТАЄМО колег нашої поліклініки – лікарів-невропатологів
Зою Павлівну Процак
Марину Романівну Холоденко
Людмилу Іллівну Агатій із професійним святом!
Бажаємо завжди перебувати у ресурсному стані, не вигорати на роботі, залишатися такими ж усміхненими, доброзичливими фахівчинями високого рівня, котрі реалізували себе в професії і в улюбленому хоббі! Зі святом!!!
Поділитись